Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GOLEM

Ne qender | 200 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter nje kateshe, 200 M2, truall, me hipoteke

Botuar më 19/09/2019
3.000.000 leke

OKAZION!! VORE

fshati Muçaj | 650 M2 | 55.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe 2+1, sip. ndertimi 130m² + toke, sip. totale, 650 M2, 1 banjo, i mobiluar, korridor 2.5 x 8m, ballkon 2.5 x 12m, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/09/2019
55.000,00 euro

PETRELE

FSHATI Shytaj | 90 M2 | 13.000.000 Leke

Shitet shtepi e vjeter sip., 90 M2, +5500m² toke.

Botuar më 16/09/2019
13.000.000 leke

100M NE HYRJE TE BORSHIT

KRAHU I MAJTE, mbi Koder | 725 M2 | 61.625 Euro

Shitet shtepi me sip. 65m² se bashku me 300m rreth + truall ndertimi me sip., 725 M2, ullishte 425m². Me hipoteke

Botuar më 16/09/2019
61.625,00 euro

KOMUNA PETRELE

Fshati Gure e madhe | 1.300 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi e rikonstruktuar, 1.300 M2, me lulishte dhe peme frutore te ndryshme.

Botuar më 16/09/2019
6.500.000 leke

"KOMUNA PETRELE",

Fshati Dahijas, | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private e vjeter, 500 M2

Botuar më 16/09/2019
3.500.000 leke

NJESIA PETRELE

fshati Dahijas | 187 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet ndertese, 187 M2, (magazine) me 2500m² toke.

Botuar më 16/09/2019
7.000.000 leke

KOMUNA BERZHID,

fshati Ibe | 1.300 M2 | 5.500.000 Leke

Shiten dy shtepi te vjetra, 1.300 M2

Botuar më 16/09/2019
5.500.000 leke

SHKOZET

Durres, vetem 3 minuta ne rrugen dytesore, tek rrethrrotullimi | 115 M2 | 2.700.000 Leke

Shitet shtepi private ne ndertim, 115 M2, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: e re, 300 m² truall, e ndertuar karabina dhe eshte pa solete, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 14/09/2019
2.700.000 leke

DURRES

Ne Sukth | 115 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private, 115 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, me bace te madhe, me garazhd dhe me 1.5 Dylym vresht

Botuar më 13/09/2019
100.000,00 euro