Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VINÇAN KORÇË

Fshati Vinçan | 97 M2 | 4.000.000 Leke

Shes shtepi ne fshatin Vincan ,te mobiluara dhe te reja ,te bera para 10 vitesh me akt pronesie dhe dokumenta te regullta ., 97 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2021
4.000.000 leke

SHKOZE

afe News 24 | 180 M2 | 50.000 Euro

Shkoze, afer News24, shitet Shtepi Private 1-kateshe, siperfaqe trualli 180 m2, siperfaqe ndertimi 80 m2. Shtepia organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridori dhe ballkoni. Shtepia eshte ne proces hipotekimi.Shitet 50 000 Euro, 180 M2, 2 banjo

Botuar më 23/02/2021
50.000,00 euro

MARQINET VORE

Marqinet Vore | 139 M2 | 150.000 Euro

Ne Marqinet 5 minuta nga Vora SHITET Toke me siperfaqe 6.188 m2 ( nga e cila 190 m2 truall ) dhe shtepi me siperfaqe 139 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, kuzhine gatimi dhe tualet. Shtepia dhe toka ndodhen buze asfaltit.Cmimi 150.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 139 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2021
150.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 118 M2 | 5.300.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 118 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Shkallet dhe kolonat per katin e dyte. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 5.300.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 118 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2021
5.300.000 leke

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 91 M2 | 5.000.000 Leke

Në Xhafzotaj Durrës 2 minuta larg Njësisë Bashkiake SHITET shtëpi individuale me sipërfaqe ndërtimi 91 m2 dhe sipërfaqe trualli 450 m2. Shtëpia ka verandë, 2 dhoma gjumi, kuzhinë gatimi dhe 1 tualet. Shtëpia ka oborr dhe baçe. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 5.000.000 lekë.Për çdo informacion kontaktoni nëCel. 0684109062E-mail. [email protected], 91 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/02/2021
5.000.000 leke

SEKTOR RINIA DURRES

Sektor Rinia Durres | 70 M2 | 3.700.000 Leke

Në Durrës në Sektor Rinia pranë asfaltit, SHITET shtëpi individuale 1 kat me sipërfaqe 70 m2 dhe sipërfaqe toke 437 m2. Shtëpia përbëhet nga veranda, korridori, 1 dhomë gjumi, ambjent gatim ngrënie ndënje dhe 1 tualet. Shtëpia ka oborr dhe baçe. Disponon ÇERTIFIKATË PRONËSIE. Çmimi 3.700.000 lekë.Për çdo informacion kontaktoni në Cel. 0684109062E-mail. [email protected], 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/02/2021
3.700.000 leke
)