Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

XHAMLLIK

Rruga Xhanfize Keko | 202 M2 | 90.000 Euro

Xhamlliku, Rruga Xhanfize Keko, shitet shtepi private me siperfaqja trualli 202 m2 nga ku 85 m2 jane ndertim. Disponon certifikat te rregullt pronesie.Shitet 90 000 Euro, 202 M2, 1 banjo

Botuar më 23/06/2021
90.000,00 euro

RR. "TASIM SHEHU",

tek shkolla komunale | 70 M2 | 2.500.000 Leke

Shitet shtepi private, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, oborr, gjendja: e mire, mundesi per katin e dyte, mundesi kembimi

Botuar më 22/06/2021
2.500.000 leke

QYTEZE KOLONJE

shitet | 200 M2 | 20.000 Euro

Shtepi private, 2 kateshe, 200 M2, oborr 300m, me dokumenta te rregullta, me mure guri si keshtjelle. Cmimi fillestar

Botuar më 21/06/2021
20.000,00 euro

XHAFZOTAJ DURRES

Xhafzotaj Durres | 118 M2 | 5.000.000 Leke

Ne Xhafzotaj brenda, SHITET shtepi elbasanse me sip ne Certifikate 76 m2 dhe sip trualli 134 m2 ( Sip faktike eshte 118 m2 dhe sip toke 200 m2 ). Shtepia eshte e perbere nga oborri,veranda, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 2 tualete, oborr dhe bace. Shkallet dhe kolonat per katin e dyte. Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.Cmimi 5.000.000 leke. Cel.0684109062, E-mail. [email protected], 118 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/06/2021
5.000.000 leke

RRUGA 5 MAJI

mbrapa Amerikan 2 | 275 M2 | 250.000 Euro

Shitet shtëpi private mbrapa Amerikan 2. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 289.9 m2 truall dhe 274.5 m2 ndërtim. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 275 M2, totali i kateve 2

Botuar më 19/06/2021
250.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 241 M2 | 155.000 Euro

Shitet shtëpi private në Don Bosko. Shtëpia ka strukturë dykatëshe dhe sipërfaqe 241 m2 truall, 162 ndërtim. Shtëpia ka orientim perëndim dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, një depo, ballkon, oborrë. Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 241 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 18/06/2021
155.000,00 euro

PETRELE

fshati Qeha, | 138 M2 | 14.000.000 Leke

Shitet shtepi e re, 2 kateshe, sip.ndertimi secili kate, 138 M2, sip toke 2020m.

Botuar më 18/06/2021
14.000.000 leke

FSHATI MUSHJETA,

shitet shtepi fshati | 1.000 M2 | 4.500.000 Leke

Sip., 1.000 M2, uje dhe drita.

Botuar më 18/06/2021
4.500.000 leke

PEZE E MADHE

Peze e madhe qender | 35 M2 | 60.000 Euro

Shes shtepi te vogel pushimi ne fshat. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Peze e madhe. Shtepia eshte e re e mobiluar. Rreth 2000 metra katror bace e rrethuar, mbi 30 rrenje ullinj e peme te tjera. Uje, drita, internet dhe e monitoruar 24h me kamera hik vision. Te gjitha te perfshira. Per me teper info kontaktoni ne nr e tel., 35 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2021
60.000,00 euro

PETREL,

Fshati Hekal, njesia Petrele | 800 M2 | 4.500.000 Leke

Shitte shtepi e vjeter2 kateshe, me toke, 800 M2, Cmimi

Botuar më 18/06/2021
4.500.000 leke
)