Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Puna 5 ore ne dite nga e hena ne te premte. Mosha deri ne 50 vjeç. Paga 30.000 leke, Rr. "5 Maji"

Botuar më 05/03/2021

KERKOJ PUNETORE

Per kujdesin e nje te moshuareje.

Botuar më 05/03/2021

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE,

Ofrohen kushte te mira pune., Blv. "Bajram Curri", pallatet Agimi.

Botuar më 04/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM KUJDESTARE (TE MOSHUAR) JAM ME 20 VJET EKSPERIENCE, KERKOJ PUNE NE GJERMANI OSE ZVICER

Preferoj per te moshuar (ose per femije). Jam serioze dhe korrekte, zoteroj gjuhen Italiane, punesohem edhe me bashkeshortin nese eshte mundesia per invalid ne nevoje

Botuar më 04/03/2021

BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Me cmime konkuruese, si dhe montime cmontime dhe transportin.

Botuar më 04/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi

Botuar më 03/03/2021

KERKOHET DADO PER NJE FEMIJE 6-MUAJSH

Kerkohet DADO per kujdesin e nje femije 6-muajsh me kohe te plote. Mundesisht banor i lagjes prane Shkolles se Baletit - Ish Tregu Elektrik, Tirane

Botuar më 03/03/2021

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR MASHKULL

Ka nevoje per perkujdesje, per ta shoqeruar ne tualet pasi leviz me veshtiresi. Paga 25.000 Leke. Orari 08.00-17.00. E diela pushim, Kombinat

Botuar më 03/03/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE TE MOSHUARVE

34 vjece me orar vetem ne mbremje ju lutem me kontaktoni ne numer telefoni+355692434941 +38349639754 si edhe ne vajber wassap

Botuar më 03/03/2021

KERKOHET PASTRUESE

Kushtet e punes dhe paga me marreveshje. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit,, Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman

Botuar më 02/03/2021
)