Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE

Kerkohet kujdestare per nje grua te moshuar ne kembim te nje dhome gratis ne apartamentin e saj.E moshuara (grua) eshte totalisht autonome thjesht ka nevoje per shoqeri ., Perballe Azilit te Pleqve

Botuar më 10/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 10/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Mundesi per te punuar edhe me makinen time, Benz Avandgard, 1999. Kam eksperience pune,kam punuar per 5 vite si shofer personal. Disponoj patente B, Cdhe D. Jam 31vjec, familjare.

Botuar më 10/12/2019

KERKOJ PUNETORE PER PASTRIME

Me eksperience. Mundesisht te kete patente veture. Nuk afroj Fjetje (Te jetoje ne shtepi me qira). Mosha: 25 - 45 vjece. Orari i punes fillon ne 6:00, Itali

Botuar më 10/12/2019

KERKOHET

Punojese per pastrim, 4 ore ne dite, orari 06.00-10.00, Adresa: Ish parku autobusave

Botuar më 09/12/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per hekurosje pas ores 16.00, Adresa: Te Garda, Liqeni

Botuar më 09/12/2019
30.000 leke

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

2 here ne jave, 8 ore. Dita

Botuar më 09/12/2019
1.000 leke

KERKOHET BABY-SITTER

Per 2 vajza te vogla. per 3 muaj. Paga mujore 300Franga+2 rruget. Mosha 23 - 45. Personi do kete dhomen e saj personale. Puna fillon 3 Januar 2020, Zvicer

Botuar më 09/12/2019

KERKOJME NJE DADO

Kujdesja per dy femije , 6 & 4 vjecar. Kujdesja per shtepine dhe ushqimin per femijet, Zürich

Botuar më 07/12/2019
700,00 euro/muaj
)