Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR PER TU KUJDESUR PER NJE ZONJE TE SEMURE

Orari 18.00-22.00. Paga 20.000 leke. Personat e interesuar mund te dergojne sms, Rruga Elbasanit, mbi fakultetin Ekonomik

Botuar më 18/02/2020

JAM BABY SITTER, ME EKSPERUENCE TE JASHTE VENDIT

Kerkoj te punesohem ne nje familje te huaj ose vendase, njoh mire gjuhen angleze dhe italiane. Mund te punojoje edhe si kujdestare per te moshuar.Jam korrekte dhe serioze ne pune

Botuar më 18/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te kete eksperienc pune, mosha nuk ka rendesi, "DON BOSKO"

Botuar më 17/02/2020
25.000 leke/muaj

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Orari i punes 8.00-14.00 nga e hena ne te shtune. Paga 27.000 leke., Adresa: ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 17/02/2020

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE:

Kerkohet punonjese shtepie: orari 08:00-13:00 e hene deri te shtunen. Pagesa 20.000 leke. Orari i telefonatave 9.00-16.00, Adresa: Prane tregut Elektirk, Tiranë.

Botuar më 17/02/2020

JAM KUJDESTARE

Per moshen e trete, kam eksperience pune pune, kater ore mbasdite, Te xhamlliku

Botuar më 16/02/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR 70 VJEC

Me eksperience pune, kujdesja perfshine kujdesin vetjak, pune shtepie, gatim, 4 ore/dite (pasdite 18:00-22:00 ) , pagesa 20000 leke, Rruga Elbasanit, tek Ekonomiku

Botuar më 14/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna 3 dite ne jave, 7ore. Paga 20000 leke. Mosha 40-45 vjec

Botuar më 14/02/2020

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 30.000 leke + sigurime, Berat

Botuar më 14/02/2020
)