Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNE

Si kujdestare per te moshuar. Jam 56 vjeç. Kam eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Preferoj pune 24 ore (me strehim te perfshire)

Botuar më 11/11/2019

KERKOJ BABYSITTER

Me eksperience per femije 1 vjec. Orari nga 9.15-13.15 dhe pasdite nga 14:30 - 19.30. Paga shume e kenaqshme, Selite, afer kodres diellit.

Botuar më 11/11/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te jete e rregullt dhe e komunikushme, Adresa: Kodra e Dielliit

Botuar më 08/11/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare fëmijësh 8 muajsh dhe 5 vjec, në Tiranë ose në Durrës. Të ketë strehim

Botuar më 08/11/2019

KERKOJ BABYSITTER

Me eksperience per mbatjen e nje femije 4 mujash . Te jete korrekte dhe e pergjegjeshme ne pune Orari : nga e hena ne te premte , 08:00 -17:30, Tirane

Botuar më 08/11/2019
25.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 07/11/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Orari 14.00-22.00, nga e hena ne te premte, Tek Blloku

Botuar më 07/11/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese shtepie, te gatuaj, hekuros. Jam njeri i rregullt. Kam eksperince pune, 2 here ne jave

Botuar më 07/11/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 25-40 vjec. Te jete person i rregull dhe familjare

Botuar më 07/11/2019
)