Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET BABYSITTER

Per femije, Zvicerr. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 19/09/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si baby sitter, kujdesje per te moshuar, me kohe te pjesshme, Tirane

Botuar më 19/09/2019

KERKOJ NJE GRUA PER PUNE SHTEPIE

2 x jave/ 3 ore, te 21- shi

Botuar më 18/09/2019
300 lekecmimi/ore

KERKOJ TE PUNESOHEM

Jam nje zonje 56 vjeç. Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience brenda & jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 18/09/2019

SHOFER

Kerkoj shofer , te kete patente autobusi , me chap, te jete i afte per te kryer punen ., tirane

Botuar më 18/09/2019
3.500 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie. 3-4 here ne jave

Botuar më 18/09/2019

KERKOJ

Punetore shtepie per ambjent shtepie, 1 here ne jave., Fresku, Tirane

Botuar më 18/09/2019

KERKOHET

Punonjese shtepie, te jete me eksperience pune dhe korrekte ne pune. Mosha 30-45 vjeç, Rr. “5 Maji”, mbrapa ish Fabrikes se Ajkes

Botuar më 18/09/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Orari 14.00-22.00, nga e hena ne te premte, Tek Blloku

Botuar më 18/09/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE VETEM PER PUNET E SHTEPISE. MOSHA 35 – 45 VJEÇ,

E Diela pushim. Orari punes 08/00 – 17/00., Ish Ekspozita Shqiperia Sot, prane gjykates se pare, Tirane.

Botuar më 17/09/2019