Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Me eksperience pune te gjate, jam e gatshme te punoje sipas nevojave tuaja mbi oraret, Laprake

Botuar më 20/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Cdo dite te javes nga 4 ore, mosha deri ne 40 vjec, e diela dhe festat kombetare pushim. Paga 20.000 Leke+sigurimet vullnetare. Ne shtepi jane edhe dy qen, Rr. Myslym Shyri

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per kujdesin e nje te moshuareje.

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, per orarin e paradites, Don Bosko, perballe Vizion +

Botuar më 19/02/2020

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si PASTRUESE &KUJDESTARE. Banuese ne fshatin Zaranik te Elbasanit, kerkoj pune si pastruese ose kujdestare e moshes se 3-te ne qytet ose fshatrat prane fshatit tim., Elbasan

Botuar më 19/02/2020
25.000 leke

KERKOHET BABY SITTER ME EKSPERIENCE PUNE.

Kujdestare per te moshuar dhe Sanitare. Te jene korrekte dhe te rregullta ne pune., Prane Drejtorise se Higjienes, rr. "Elbasanit", ngjitur me palestren Perfekt Fitness

Botuar më 19/02/2020

OFROJ FIZIOTERAPITERAPI NE SHTEPI, BRENDA TIRANES

Jam fizioterapist i Licensuar para 10 viteve, kam 7 vjet eksperience pune ne qenderen spitalore shteterore, ne sektorin neurologjik ortopedik dhe pediatrik, Te interesuarit ne numrin e telefonit

Botuar më 18/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke
)