Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

Puna paradite orari 09:00 - 18:00. E diela pushim., Mosha 30-45 vjeç. Paga 25.000 leke

Botuar më 21/02/2019

KERKOJ KAMARJERE ME EKSPERIENCE PUNE

UNAZA E RE ,, VILA L , BAR KAFE BILARDO, UNAZA E RE ,, PAGA E KENAQSHME .

Botuar më 20/02/2019

KERKOHET URGJENT KUJDESTAR/SHOQERUES

Te jete mashkull, nga mosha 25-35 vjec, per nje djale 15 vjec me probleme te autizmit. E rendesishme eshte te kete eksperience pune. Te jete diplomuar ne psikologji pune sociale, ose institutin e Sporteve.Te jete i afte punetor, fleksibel, i shendetshem fizikisht dhe shume serioz. Paga shume e kenaqeshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel.

Botuar më 20/02/2019

KERKOJME DY KUJDESTARE

Me turne 5 ore si kujdestare per nje te semur me Parkinson, eksperienca perben avantazh. Mosha 30-45 vjec

Botuar më 20/02/2019

BABYSITTER ZVICERR

Kerkoj nje babysitter, paga 650€ ne muaj per dy femije 3 dhe 5 vjec. Te kujdeset dhe te mirembaje dhe shtepine, Zürich

Botuar më 20/02/2019
650,00 euro/muaj

KERKOHET NJE BABYSITTER PER JE FEMIJE 5 VJEC

Si dhe te beje punet e shtepise, 8 ore ne dite, e diela pushim. Orari 12.00-20.00, mosha 40-55vjec. Avantazh kane kandidatet qe kane eksperience ne mesimdhenie. Paga e kenaqshme, Te jene me banim afer zones, prane clubit Partizani

Botuar më 20/02/2019

KUJDESTARE

Jam nje zonje 50 vjece, kam punuar ne Itali 5vjet dhe 5 vjet ne Shqiperi, per moshen e trete e te semure, Rruga Bardhyl

Botuar më 19/02/2019

KËRKOJ TË PUNËSOHEM

Kërkoj të punësohem si shoqëruese/kujdestare për të moshuar 2-3 orë në ditë part-time., Tirane

Botuar më 19/02/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri ne 45 vjeç, te jete pa preokupime. Paga 500 franga, Zvicer

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per pune shtepie. Kam eksperience te gjate pune. Te interesuarat te jene femra

Botuar më 19/02/2019