Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese ne ndonje institucion, ose pastruese shkallesh neper pallate dhe ambiente te tjera, jam korrekte ne pune

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ

Te punesohem si baby sitter per femije nga mosha 3-10vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe mesuese, Adresa: Tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per te semure, Paskuqan

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e nates ora 19.00-07.00 ose turn tjeter. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 19/07/2018

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Jam nje invalide(tetraplegjike) me karroce, kerkoj nje zonje per te me sherbyer, nga ora 7-9 e mengjesit, e hene- e shtune. E diela pushim, Rruga "Jeronim de Rada"

Botuar më 19/07/2018
6.000 leke/muaj

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE, RRETH MOSHES 40-50 VJEÇ,

TE JETE FAMILJARE DHE E RREGULLT, 2 here ne jave, puna 3-4 ore ne dite., Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Botuar më 19/07/2018
10.000 leke/muaj

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE!

Amvise per shtepi te gatuaje dhe te pastroje 5 here ne jave, ora 17.00-21.00. Te jete grua e rregullt e paster dhe te dije te gatuaje mire., Kudo qe te kete punuar te jete larguar me pershtypje te mira. Mundesisht mos te jete larg shkolles 1 Maji, perballe Ministrise se Jashtme

Botuar më 18/07/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE,

2 here ne jave, puna 3 ore ne dite, paga 12.000 leke. Te jete pa preukopime familjare., Adresa: Prane Zogut te Zi

Botuar më 17/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Me eksperience pune. E disponueshme ne cdo lloj orari

Botuar më 17/07/2018