Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR. JAM NJE ZONJE 57 VJEC DHE KAM EKSPERIENCE BRENDA DHE JASHTE VENDIT. PREFEROJ PUNE 24 ORE.

Botuar më 28/09/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Pune 3 here ne jave, Rr. "Thoma Nasi", Shkoze

Botuar më 27/09/2021

KERKOHET NJE ZONJE (F) PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE,

Te rrije me te 12h, paga 32.000 leke. Ushqimi i siguruar.

Botuar më 27/09/2021

KERKOJ DADO

Kerkoj dado per nje femije 6 muaj orari 8me16, e diela pushim, Rruga siri kodra

Botuar më 26/09/2021
30.000 leke/muaj

KERRKOJ NJE PERSON PER NDIHEM TE NJE MOSHUARI INVALID NE ZVICER

Errkoj nje person qe te me ndihmoj per kujdesjen te nje personi invalid, per ma shum ju lutem te me kontaktoni, Zvicer Bazel

Botuar më 26/09/2021

KERKOJ NJE PUNTORE

PER PASTRIMIN E NJE APARTAMENTI , ORARI 6:00 ME 10:00 PARADITE , PREFEROHET ME BANIM OFER ZONES 5 MAJ

Botuar më 26/09/2021

KEKOHET BODY GURD PERSONAT,

Mosh 25-35 vjec, 1.75 i gjate, te kete mbaruar Institutin e fiskultures eshte avantazh. Paga e kenaqshme

Botuar më 26/09/2021

KERKOHET KUJDESTARE PER TE SHOQERUAR NJE INVALID 24H (I CILI LEVIZ VETE)

Te mos kete angazhime te tjera, mosha deri 40vjeç, 2 dite ne jave pushim. Paga

Botuar më 24/09/2021
40.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Jam nje zonje me eksperience pune. Kam punuar per rreth 15 vite ne Greqi. Zoteroj shume mire gjuhen Greke. Kerkoj pune ne Tirane ne familje serioze. +355 68 274 0965, Tirane

Botuar më 24/09/2021
)