Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE KUJDESEM PER TE MOSHUAR

Ose si baby sitter, pastrim shtepie, kam eksperience pune. Rri sipas ores qe deshironi. Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE KUJDESEM PER TE MOSHUAR

Qe i kane femijet jashte, 24 h, Tirane

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar, 24ore, me eksperience pune, Ali Demi

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose per pastrim shtepie, Tirane

Botuar më 25/03/2019

KERKOJME NJE KUJDESTARE

Per dy femijet tane, mosha e preferuar 25-40 vjece. Te jete njeri i perkushtuar dhe e dashur me femijet, Zvicer

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR OSE INVALID

Jam nje zonje 44 vjec kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar ose invalid.

Botuar më 25/03/2019

KERKOHET BABY SITTER

Per ne Zvicer, te kete leje drejtimi per makine. Ofrohet page e kenaqshme, strehim + ushqim. Te interesuarat te kontaktojne ne what's app, Zvicer

Botuar më 25/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar

Botuar më 23/03/2019
300,00 euro/muaj