Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJME DY KUJDESTARE

Me turne 5 ore si kujdestare per nje te semur me Parkinson, eksperienca perben avantazh. Mosha 30-45 vjec

Botuar më 20/02/2019

BABYSITTER ZVICERR

Kerkoj nje babysitter, paga 650€ ne muaj per dy femije 3 dhe 5 vjec. Te kujdeset dhe te mirembaje dhe shtepine, Zürich

Botuar më 20/02/2019
650,00 euro/muaj

KERKOHET NJE BABYSITTER PER JE FEMIJE 5 VJEC

Si dhe te beje punet e shtepise, 8 ore ne dite, e diela pushim. Orari 12.00-20.00, mosha 40-55vjec. Avantazh kane kandidatet qe kane eksperience ne mesimdhenie. Paga e kenaqshme, Te jene me banim afer zones, prane clubit Partizani

Botuar më 20/02/2019

KUJDESTARE

Jam nje zonje 50 vjece, kam punuar ne Itali 5vjet dhe 5 vjet ne Shqiperi, per moshen e trete e te semure, Rruga Bardhyl

Botuar më 19/02/2019

KËRKOJ TË PUNËSOHEM

Kërkoj të punësohem si shoqëruese/kujdestare për të moshuar 2-3 orë në ditë part-time., Tirane

Botuar më 19/02/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri ne 45 vjeç, te jete pa preokupime. Paga 500 franga, Zvicer

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per pune shtepie. Kam eksperience te gjate pune. Te interesuarat te jene femra

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 17.00-21.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Ne shtepine time ose te femijes, jam me eksprience 12 vjeçare me femijet. Me origjine nga Korca, 48 vjeç. Jetoj ne Tirane ne zonen e Astirit.

Botuar më 19/02/2019

KERKOJME KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (MASHKULL)

Te kete eksperience pune. Personi eshte i paralizuar. Puna 8 ore ose 24ore ne varesi te mundesive tuaja. Ushqim dhe Strehim i garantuar, Yzberisht

Botuar më 19/02/2019