Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BOJAXHI

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Sherbime ne fushen e ndertimit/shtrim pllakash/punime gipsi/lyerje etj.
Kerkoj te punesohem si bojaxhi
Përshkrim

Jam me eksperience pune 12 vjeçare ne Greqi dhe Shqiperi, jam I kujdesshem dhe korrekt ne pune. Te interesuarit te kontaktojne ne


Botuar më 20/03/2019

Telefon