Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET NJE ZONJE PER SHERBIM NE FAMILJE

Te jete pa prokupime familjare, Unaza e Re, Astir

Botuar më 24/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

DERI NE 55 VJEC NGA SHQIPERIA E MESME . Orari 11:00 -18:00., Rruga qemal stafa tek Sheshi

Botuar më 24/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 5 dite te javes, te shtune te diele pushim, te jete me banim afer zones, Sanatoriumit

Botuar më 23/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie ose babysitter ne nje familje serioze.Jam 45 vjec dhe kam eksperience pune,preferoj prane Komunes se Parisit

Botuar më 23/10/2019

JAM NJE ZONJE 50 VJEC

Kerkoj te punesohem si Kujdestare per te moshuar, Rr.Jordan Misja

Botuar më 22/10/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE (VETEM PER PUNE SHTEPIE).

Mosha 35 – 45 vjec, orari 08:00-16:00. Pagesa shume e mire., Tek ura Vasil Shanto.

Botuar më 22/10/2019

KERKOJ TE MBAJ NJE ZONJE

Te jetoje ne shtepine time, shtepi private. kati 2.

Botuar më 22/10/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese shtepie, te gatuaj, hekuros. Jam njeri i rregullt. Kam eksperince pune

Botuar më 22/10/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni per Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 22/10/2019
)