Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Baby sitter
Kerkoj te punesohem si baby sitter
Përshkrim

Mbaj femije ne shtepine time, jam me eksprience pune 12 vjeçare me femijet. Me origjine nga Korca, 48 vjeç. Jetoj ne Tirane ne zonen e Astirit. Lutemi telefononi nga e Hena-Premte, mbas ores 17/00 dhe te Shtune e te Diele ne çdo ore.


Botuar më 15/08/2019

Telefon