Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Jam me nje eksperience pune 30-vjecare, disponoj patente per te gjitha llojet e makinave, Tirane

Botuar më 23/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40000 leke, Berat

Botuar më 23/07/2018

KERKOJ BABY SITTER

Mosha 40-58 vjec. Orari 17.00-21.00, e diela pushim. Paga 10.000 Leke, me banim ne zonen e Don Boskos

Botuar më 23/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE SHTEPIE

Si dhe te kujdeset per nje zonje 75 vjec, mosha 40-50 vjec, garantohet fjetja dhe ushqimi, Rr. Xhavit Xhafaj, perballe me pallatin me shigjeta

Botuar më 23/07/2018

KERKOJ TE KUJDESEM

Per 1 femije ne shtepine time. Me eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Te jete familje serioze. Per te huaj dhe per shqiptare, Zona e Freskut

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Babysitter ne Tirane ose kujdestare nate

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

(Babysitter) si kujdestare per femije. Jam 45 vjece. Me eksperience pune si edukatore. orari i mbasdites

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese ne ndonje institucion, ose pastruese shkallesh neper pallate dhe ambiente te tjera, jam korrekte ne pune

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ

Te punesohem si baby sitter per femije nga mosha 3-10vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe mesuese, Adresa: Tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 20/07/2018