Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Ose per pastrim shtepie 4 ore, Tek Pallati me shigjeta

Botuar më 01/12/2020

BLEJ MOBILJE TE PERDORURA

Me cmime konkuruese, si dhe montime cmontime dhe transportin.

Botuar më 01/12/2020

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 47 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 4-5 ore ne dite

Botuar më 01/12/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 17.00-21.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 01/12/2020

JAM NJE ZONJE KERKOJ PUNE SI KUJDESARE PER TE MOSHUAR

Per 12 ore, 18:00 - 06:00. Jam me eksperience 15 vjecare, Banoj ne Tirane

Botuar më 01/12/2020

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPI

Te jete jo me shume se 40 vjec , mundesisht te ken punuar edhe jasht , te shtune te diele pushim , paga 30000 leke , orari 7.30 deri 15.30

Botuar më 29/11/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkojme kujdestare per te moshuar (mashkull) per 24 ore ose me turne 12 oreshe. te jete e perkushtuar dhe me eksperience pune. pagesa e kenaqshme., afer qendres Kristal te Komuna e Parisit ne Tirane

Botuar më 28/11/2020

TRANSPORT MAKINASH ANGLI SHQIPERI

Kryejm transport automjetesh nga Anglia per ne Shqiperi, te interesuarit te na kontaktojn ne whatsapp 00447425687600.Cmime te arsyeshme., Anglia/Tirane

Botuar më 28/11/2020
1.000,00 euro
)