Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Per 2 femije, si edhe mesim per femijet ne parashkollor. Mosha 3-6 vjec. Jam e disponueshme nga e hena ne te premte. Orari 15.00-19.00, Tirane. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 22/09/2020

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 30.000 leke + sigurime, Berat

Botuar më 22/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Per femije te moshes 3-10 vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe si mesuese, Tek Ish Parku i Autobuzave

Botuar më 22/09/2020

KERKOJ PUNETORE PASTRIMI

05:30 mengjes deri ne 08:30 dhe ne drek 13:30-14:30, Tek Kisha Rruga e Kavajes

Botuar më 21/09/2020

KERKOHET NJE ZONJE PER PUNE SHTEPIE

Te jete serioze dhe korrekte., Rr. "Myslym Shyri".

Botuar më 21/09/2020

KERKOHET NJE ZONJE PER PUNE SHTEPIE

Te jete serioze dhe korrekte, Rr. "Myslym Shyri"

Botuar më 21/09/2020

KERKOJ NJE ZONJE

Per te gatuar ne shtepi ,te kete eksperience pune , te jete e paster , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 21/09/2020

OFROJ PUNE SI BABY SITTER NE KUSHTE TE SHKELQYERA

Ofroj sherbim si babysitter ne kushte te shkelqyera, ne shtepine tone. Ushqim i shkelqyer dhe ne krahasim ne kopshtet eshte ne nje vilel shume me larte si dhe Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 20/09/2020
20.000 leke/muaj

KERKOHEN 2 BABY SITTER, PER KUJDESIN E DY FEMIJEVE

Te moshes 8 muajsh per ne rrugen Ali Demi dhe te moshes 2 vjeç per ne rrugen Komuna Parisit si dhe per punet e shtepise. Paga e kenaqshme., Te kene moshen 40 - 45 vjeç. Te jene te arsimuara, korrekte dhe serioze. 2 dite ne muaj pushim. Paga e kenaqshme.

Botuar më 20/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHITESE, KA EKSPERIENCE PUNE NE KETE FUSHE.

Turni I. Jam korrekte, e komunikueshe dhe bashkepunuese ne grup. Mosha 22 vjeç. Lutemi vetem telefonata serioze.

Botuar më 19/09/2020
)