Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE QEPARO, KERKOHET NJE KUJDESTARE PER KUJDESIN E NJE ZONJE TE MOSHUAR!

TE punoje 24h, ofrohet ushtim dhe fjetje. Pagesa e kenaqshme, Qeparo, Himare.

Botuar më 26/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 26/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 26/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR.

Kerkoj te punesohem kujdestare per te moshuar, kam mbi 5 vite eksperience. Kontaktoni numrin 069 81 55 165, Tirane

Botuar më 22/05/2020

KERKOHET BABY SITTER PER FEMIJE TE 4 MUAJSHE.

Te kete mbi 2-vjet eksperience pune me bebet. Preferohet me banim prane rruges se Elbasanit. Paga e kenaqshme, orari punes 07:30 – 16:00., Rr. “Elbasanit”, mbrapa ambasades Amerikane, prane shkolles Osman Myderizi.

Botuar më 22/05/2020

KERKOJ PUN FULLTIME

Kerkoj pune si , ndimes kuzhiner/ furrxhi / komisonner / sistemin ambalazhi / etj, nuk kam eksperienc pune , punoj ne grup si dhe vetem , respektoj rregullat e punes si dhe orarin

Botuar më 22/05/2020

PUNETORE MIREMBAJTJE

Kerkoj punetore per mirembajtje dhe mbjellje lulesh. Pune sezonale 4 ore ne dite. Mundesisht te jete afer me banim., Rruga Myslym Keta , afer Profarmes (kafja e Rremes)

Botuar më 22/05/2020

TIRANE, KERKOHET PART TIME KUJDESTARE PER NJE CIFT TE MOSHUARISH

Kerkohet kujdestare per nje cift te moshuarish zona Allias.Mosha deri ne 50 vjec dhe te banoje ne zonat perreth.Orari hene-shtune 09.00-13.00Paga 15.000 lekeCel: 0698162952, Tirane, Rruga Niko Avrami

Botuar më 21/05/2020
15.000 leke/muaj
)