Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per cfare do lloj pune ne familje dhe per te moshurarit . mosha 45 vjec

Botuar më 23/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj punetore shtepie per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec. Cel 0677165791, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 23/08/2019
30.000 leke

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE ZONJE TE MOSHES SE DYTE

E interesuara te jete e moshes mbi 40 vjeç. Te jete korrekte dhe serioze ne pune

Botuar më 23/08/2019

KERKOHET PUNETORE

Per pune te ndryshme shtepie (larje, hekurosje etj) me orar 12.00-17.00 te hene-te premte. Mosha 35-50 vjece, Tirane

Botuar më 23/08/2019
15.000 leke/muaj

KERKOJ BABY SITTER PER NJE FEMIJE/WE ARE LOOKING FOR A BABYSITTER TO BE CARING (EVEN FOREIGN)

Te jete me eksperience pune, me Cv pune. Mosha 45-55 vjec, Te jete familjare, Paga e kenaqshme. We are looking for a babysitter, to be caring, with experience of work, Rruga e Elbasanit, (Shkolla e Baletit )

Botuar më 23/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna cdo dite te javes, e diela pushim, preferohet deri ne 35 vjeç, puna 8 ore ne dite, paga e kenaqshme, Tek Fresku

Botuar më 22/08/2019

KERKOJ TE PUNESOJE BABY SITTER

Me eksperience pune, Tetove, Maqedoni

Botuar më 22/08/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Per nje person te verber, puna dy ore ne dite. Preferohet qe zonja te jete mbi moshen 50 vjec dhe me banim prane zones se Kombinat

Botuar më 22/08/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

3-4 here ne jave, 8 ore. Dita

Botuar më 22/08/2019
1.000 leke

DURRES, KERKOJ NJE ZONJE PER SHERBIM 24 ORESH

Mosha 60 vjec e lart, pa preokupime familjare, per nje zoteri te moshuar, ne gjendje te mire shendetsore. Ofrohet strehim dhe ushqim si dhe nje page e diskutueshme mujore, DURRES

Botuar më 22/08/2019