Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM NJE ZONJE NGA DURRESI, ME EKSPERIENCE PUNE 23-VJECARE SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj te kujdesem per 2 te moshuar. Kam eksperience pune jashte shtetit., DURRES

Botuar me 15/11/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje te semure, 6 ore ne dite paradite, mundesisht me banim afer, jo me shume se 45 vjece, paga 20.000 leke dy te diela pushim, Ish parku autobuzave, tek Globe

Botuar me 14/11/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI ND/AVOKATE OSE PUNONJESE ZYRE

Ne ndonje zyre ligjore. Kam mbaruar Fakultetin e Drejtesise si dhe kursin nje vjecare te shkolles se Avokatis ku jam paisur me licence, Per me teper informacion kontaktoni

Botuar me 14/11/2018

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Me ore te reduktuar, Afer Gjykates se Larte

Botuar me 14/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Orari 09.00-15.00, nje dite ne jave pushim, tek kryqezimi I 21 dhjetorit

Botuar me 14/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE,

Mosha 35-45 vjec. Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Te dije dhe te gatuaje. Ofrohet page e kenaqshme, Bllok

Botuar me 13/11/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si baby sitter, jam me eksperience pune 13 vjecare, Myslym Shyri

Botuar me 13/11/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese ne ndonje institucion, ose pastruese shkallesh neper pallate dhe ambiente te tjera, jam korrekte ne pune

Botuar me 13/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 2-3 here ne jave vetem per larje dhe pastrim. Te jete person i rregult dhe korrekt, Ish kinema Ali Demi

Botuar me 13/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per nje dite ne jave, paga 1000 lek/dita, Adresa: Unaza e Re

Botuar me 13/11/2018