Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFROHET KIRURGJI VASKULARE DHE ENDOVASKULARE!

Nga mjeku grek, me pervoje te gjate pune, Dr. Kolokotronis Loudovikos. Ofron sherbime si: venat me varice, kembe diabetike, crregullime ereksioni,goditje-limfademes etj., Per te prenotuar viziten tuaj kontaktoni ne nr:

Botuar më 21/03/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te jete me eksperience, 4 ore ne dite, mosha deri 50vjec, Rr. Vace Zela

Botuar më 20/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BOJAXHI

Jam me eksperience pune 12 vjeçare ne Greqi dhe Shqiperi, jam I kujdesshem dhe korrekt ne pune. Te interesuarit te kontaktojne ne

Botuar më 20/03/2019

KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj nje kujdestare per nje te moshuar (femer), Yzberisht

Botuar më 19/03/2019

KERKOHET BABY SITTER

Mosha deri ne 45 vjeç, te jete e dashur dhe e komunikueshme me femijet.Pagese e kenaqshme

Botuar më 19/03/2019

KERKOHET SANITARE PER PASTRIMIN E NJE APARTAMENTI DUBLEX,

Puna 4 dite ne jave, Te jete e shkathet, me pervoje dhe korrekte ne pune., Tek dera e kopeshti Botanik. Preferohet me banim rreth zones.

Botuar më 19/03/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane. Ofrohem dhe per pune ne Itali

Botuar më 18/03/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Mosha 45-50 vjec. 5 dite ne jave / 20.000 Leke, Mbrapa Shallvareve

Botuar më 18/03/2019

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune

Botuar më 18/03/2019