Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM INFERMIERE ME LICENSE NE PENSION KERKOJ PUNE NE PROFESION

E gatshme per te punuar 8 ore,, ne shtepi ose aktivitete, orare dite . Banoj ne Tirane

Botuar më 24/01/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE 3 DITE NE JAVE,

Orari punes 09:00 - 13:00. Paga 500 leke/dita., Rr. Muhamet Gjollesha, tek drejtoria e sigurimeve shoqerore, Zogu i zi

Botuar më 24/01/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar ose per femije. kam eksperience pune

Botuar më 24/01/2020

KERKOJ TE PUNESOJ

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 23/01/2020

PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet punetore shtepie, me eksperience pune, mosha deri 45 vjece. Te punoje nga e hena ne te shtune, orari 08.00-16.00. Orari i se shtunes i reduktuar, Rr. Sami Frasheri, prane shkolles Petro NIni

Botuar më 23/01/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 22/01/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, te bashkejetoje pa angazhime, te siguruar e ushim dhe fjetje, mosha deri ne 60 vjec, Rr. Ali Demi

Botuar më 22/01/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per kujdesin e nje te moshuareje.

Botuar më 22/01/2020

KERKOJ TE PUNESOJE

Punetore shtepie, vetem per fundjave. Mosha 25 - 35 vjec, Rr. Elbasanit

Botuar më 21/01/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 21/01/2020
30.000 leke
)