Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40000 leke, Berat

Botuar më 14/08/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Babysitter per femije, per ne Zvicer. Te interesuarat per me shume informacion te kontaktojne ne viber ne numrin e telefonit

Botuar më 14/08/2018
550 leke/muaj

KERKOJ PUNTORE SHTEPIE

Per Perkujdesje Mjeksore, Tek Komuna e Parisit

Botuar më 14/08/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per femije, vajze 3 vjec e gjysem. Jemi familje serioze dhe duam i till te jete dhe personi qe do kujseset per vajzen tone, Zurich

Botuar më 14/08/2018
450,00 euro

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdetare per te moshuar, jam e disponueshme edhe per 24 ore, kam eksperience pune, Rr. Muhamet Gjollesha

Botuar më 14/08/2018

KERKOJM NJE KUJDESTARE

Per nje femije, vajze, 4 vjec. Te bej pastrimin e shtepise + gatim. Mosha 25-40vjec. Te kete eksperience pune 1 vjecare. Pagesa 400 Euro + Bileta, Gjermani

Botuar më 14/08/2018

KERKOHET PASTRUESE SHTEPIE,

Puna 3 ore ne dite. Preferohet me banim prane zones, Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 13/08/2018

KERKOHET KUJDESTARE

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVICER. Te jete me pervoje pune. Te interesuarit te kontaktojne, SVICER

Botuar më 13/08/2018
500,00 euro/muaj

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje te semure, 4 ore ne dite, mundesisht me banim afer mzenes, jo me shume se 45 vjece, orari dhe paga e negociushme, Ishe parku autobuzave, tek Globe

Botuar më 13/08/2018