Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE PASTRIMI

Kushte te mira pune. Mosha 20-45 vjec. Paga e kenaqshme, Rruga Ali Demi

Botuar më 14/09/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna cdo dite te javes, e diela pushim, preferohet deri ne 35 vjeç, puna 8 ore ne dite, paga e kenaqshme, Tek Fresku

Botuar më 14/09/2019

DURRES, KERKOJ NJE ZONJE PER SHERBIM 24 ORESH

Mosha 60 vjec e lart, pa preokupime familjare, per nje zoteri te moshuar, ne gjendje te mire shendetsore. Ofrohet strehim dhe ushqim si dhe nje page e diskutueshme mujore, DURRES

Botuar më 14/09/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te jete me eksperience pune, mosha 30-45 vjec, nga ora 08.00-15.00, nga e hena ne te shtune, Tek Medreseja, prane shkolles Misto Mame

Botuar më 14/09/2019

KERKOJ

Te punesohem si baby sitter per femije nga mosha 3-10vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe mesuese, Adresa: Tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 13/09/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 2 here ne jave. Preferohen me banim rreth zones Kopeshti Botanik

Botuar më 13/09/2019

KUJDESTARE

Kerkohet nje kujdestare per zonje te moshuar 70 vjeç me nevoja te veçanta. Te ndihmoje edhe ne punet e shtepise. Orari: E hene - E shtune, 07.00 - 13.00., Vlore

Botuar më 13/09/2019
17.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi.

Botuar më 13/09/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (GRUA)

Shtepi eshte e bollshme, ofrojme ushqim dhe strehim, komoditet., Bulevardi Zogu I, ngjitur me Ministrin e Drejtesise

Botuar më 13/09/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Nga e hena ne te shtune, me eksperience pune, rr. komuna e Parisit, qendra Kristal

Botuar më 12/09/2019