Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri ne 45 vjeç, te jete pa preokupime. Paga 500 franga, Zvicer

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUZHINIER

Kam eksperience pune 20 vjecare. Kam aftesi ne kuzhinen e pergjithshme, Banoj ne Tirane, Kamez

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te dije te gatuaj dhe te merret me punet e shtepise.Mosha rreth 40-56 vjec. 6 ore pune ne dite, paga e mire. Shtepia eshte me kushte Optimale, Tek Pazari i Ri

Botuar më 20/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Me eksperience pune te gjate, jam e gatshme te punoje sipas nevojave tuaja mbi oraret, Laprake

Botuar më 20/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Cdo dite te javes nga 4 ore, mosha deri ne 40 vjec, e diela dhe festat kombetare pushim. Paga 20.000 Leke+sigurimet vullnetare. Ne shtepi jane edhe dy qen, Rr. Myslym Shyri

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per kujdesin e nje te moshuareje.

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer, per orarin e paradites, Don Bosko, perballe Vizion +

Botuar më 19/02/2020

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune

Botuar më 19/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si PASTRUESE &KUJDESTARE. Banuese ne fshatin Zaranik te Elbasanit, kerkoj pune si pastruese ose kujdestare e moshes se 3-te ne qytet ose fshatrat prane fshatit tim., Elbasan

Botuar më 19/02/2020
25.000 leke

KERKOHET BABY SITTER ME EKSPERIENCE PUNE.

Kujdestare per te moshuar dhe Sanitare. Te jene korrekte dhe te rregullta ne pune., Prane Drejtorise se Higjienes, rr. "Elbasanit", ngjitur me palestren Perfekt Fitness

Botuar më 19/02/2020
)