Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Te jete me eksperience pune, mosha 30-45 vjec, nga ora 08.00-15.00, nga e hena ne te shtune, Tek Medreseja, prane shkolles Misto Mame

Botuar më 23/07/2019

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Per kujdesje e nje te moshuares , orari 19:00 deri ne 11:00 te dites tjeter , mosha 40 deri 50 vjec, ne durres

Botuar më 23/07/2019

KERKOJ BABYSITTER

Per nje femije 9 vjec, per 24 ore te jete disponibel ushqimi fjetja falas

Botuar më 23/07/2019

OFROJME SHREBIME PER BLERJE MOBILJE TE PERDORURA

Cmime konkuruese ne treg, Ofrojme korrektesi dhe seriozitet. Te interesuarit te kontaktojne ne numerin

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Nga e hena ne te shtune, 7-8 ore, te shtunen deri ne oren 13.00, rruga e Kavajes pallati mbi Raiffassen Bank

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 08.00-16.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 22/07/2019

KERKOHET BABYSITTER

Mosha 30-50 vjec, te jete e sjellshme me femijet. Kontakt vetem ne whatsapp/viber dhe skype, Zvicer

Botuar më 22/07/2019

KERKOJ NJE KUJDESTARE SHTEPIE

Per te moshuaren , te rrije 12 ose 24 ore , te interesuarit te kontaktojne

Botuar më 21/07/2019

RIPAROJME PAISJE ELEKTRONIKE TE MAKINES TUAJ. NAVIGATOR,BLLOK KOMANDIMI,CENTRALINA TE NDRYSHME TE CDO MARKE

ELEKTROSERVIS i specializuar ne riparimin e Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centralina te ndryshme. GARANCIA 1 VIT.Per info Cel. 0694036006,Email. info@elektroservis, DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi

Botuar më 20/07/2019

RIPAROJME PAISJE ELEKTRONIKE TE MAKINES TUAJ. NAVIGATOR,BLLOK KOMANDIMI,CENTRALINA TE NDRYSHME TE CDO MARKE

ELEKTROSERVIS i specializuar ne riparimin e Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centralina te ndryshme. GARANCIA 1 VIT. Cel. 0694036006,Email. info@elektroservis-al.com, DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi

Botuar më 20/07/2019