Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOJ KUJDESTARE PER NE ITALI

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Kujdestare
Kerkoj kujdestare per ne itali
Përshkrim

Per nje zonje dhe nje femije. Te jete e afte te beje dhe punet e shtepise. Ushqimi, fjetja e garantuar, mosha deri 52 vjec. Page e kenaqshme, Itali. Te interesuarat mund te kontaktojne ne numrin e telefonit


Botuar më 02/12/2019

Telefon
)