Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM BABY SITTER

Kam punuar ne France si baby sitter, mund te shoqeroj edhe femijen ne shkolle. Jam 54 vjeç, familjare dhe korrekte

Botuar më 26/08/2019

OFROJME SERVIS PER EKSPRESA KAFEJE (JO SHTEPIE)

Mullinj kafeje, makina akulli dhe e bejm servisin e tyre me garanci te plote. Blejm ekspresa kafeje dhe mullinj kafeje te perdorur.

Botuar më 25/08/2019

KERKOJ BABY SITTER ME EKSPERIENCE

Te jete e shkolluar, e edukuar dhe njeri i pergjegjshem. Te kete eksperience me femijet, te jete e dashur dhe e kujdesshme. Cdo dite nga e hena ne te shtune 4-5 ore ne dite, Tirane , prane gardes

Botuar më 24/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per nje dite ne jave, paga 1000 lek/dita, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 24/08/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Te ndihmoje edhe ne pastrimin e shtepise. Puna 24 ore. Ofrojme Ushqim dhe Strehim. Pagese e Kenaqshme, Rr. Mihal Grameno

Botuar më 24/08/2019

KERKOJ PUNETORE, PER 4 ORE NE DITE

Per punet e perditshme te shtepise dhe gatimin, per te marre nga furgoni dhe qendruar me nje vajze 9 - vjece. E hene-e premte. Orari eshte sipas dites ose 12-4 ose 1-5 ose 2-6, Rr. Mihal Grameno, afer Minibashkise nr 2.

Botuar më 24/08/2019
16.000 leke/muaj

KERKOHET NJE PERSON PER TE MBIKQYRUR NJE TE MOSHUAR

Personi te mos kete okupime te tjera dhe te jete i lire 24 ore. Ose dy persona me dy turne nga 12 ore., Rruga: Nikolla Lena, te Myslyum Shyri

Botuar më 23/08/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per cfare do lloj pune ne familje dhe per te moshurarit . mosha 45 vjec

Botuar më 23/08/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kerkoj punetore shtepie per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec. Cel 0677165791, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 23/08/2019
30.000 leke

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE ZONJE TE MOSHES SE DYTE

E interesuara te jete e moshes mbi 40 vjeç. Te jete korrekte dhe serioze ne pune

Botuar më 23/08/2019