Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE SHTEPIE

Si dhe te kujdeset per nje zonje 75 vjec, mosha 40-50 vjec, garantohet fjetja dhe ushqimi, Rr. Xhavit Xhafaj, perballe me pallatin me shigjeta

Botuar më 23/07/2018

KERKOJ TE KUJDESEM

Per 1 femije ne shtepine time. Me eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Te jete familje serioze. Per te huaj dhe per shqiptare, Zona e Freskut

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Babysitter ne Tirane ose kujdestare nate

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

(Babysitter) si kujdestare per femije. Jam 45 vjece. Me eksperience pune si edukatore. orari i mbasdites

Botuar më 21/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese ne ndonje institucion, ose pastruese shkallesh neper pallate dhe ambiente te tjera, jam korrekte ne pune

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ

Te punesohem si baby sitter per femije nga mosha 3-10vjec. Ti shoqeroj per ne kopesht apo shkolle. Kam punuar si edukatore dhe mesuese, Adresa: Tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per te semure, Paskuqan

Botuar më 20/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e nates ora 19.00-07.00 ose turn tjeter. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 19/07/2018

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Jam nje invalide(tetraplegjike) me karroce, kerkoj nje zonje per te me sherbyer, nga ora 7-9 e mengjesit, e hene- e shtune. E diela pushim, Rruga "Jeronim de Rada"

Botuar më 19/07/2018
6.000 leke/muaj