Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPI

Te jete jo me shume se 40 vjec , mundesisht te ken punuar edhe jasht , te shtune te diele pushim , paga 30000 leke , orari 7.30 deri 15.30

Botuar më 29/11/2020

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkojme kujdestare per te moshuar (mashkull) per 24 ore ose me turne 12 oreshe. te jete e perkushtuar dhe me eksperience pune. pagesa e kenaqshme., afer qendres Kristal te Komuna e Parisit ne Tirane

Botuar më 28/11/2020

TRANSPORT MAKINASH ANGLI SHQIPERI

Kryejm transport automjetesh nga Anglia per ne Shqiperi, te interesuarit te na kontaktojn ne whatsapp 00447425687600.Cmime te arsyeshme., Anglia/Tirane

Botuar më 28/11/2020
1.000,00 euro

KERKOJ TE PUNESOHEM BABY-SITTER

Jam e disponueshme per 16 ore, i mbaj dhe ne shtepine time i siguroj ushqimin mosha 2 muajsh e siper, te jene familje serioze. Pres telefonata vetem nga persona serioze, Rr. Myslym Shyri. Oret shtese pagese extra. Per 8 ore

Botuar më 27/11/2020
35.000 leke

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPIE

Kerkohet nje zonje per puntore shtepie , 2 her ne jave nga 4 ose 5 ore ,, Komuna e parisit

Botuar më 27/11/2020
12.000 leke

KERKOJ BABYSITTER

Duhet te permbushe kriteret:Te jete studente ne degen e Mesuesise ose e diplomuar ne degen Mesuesi.Orari part time 6 dite/jave (e hene - e diele 16:00- 21:00, e shtuna pushim), Dita e Diel (10:00-19:00), Te jete e komunikueshme dhe e dashur me femijet. Eksperienca si babysitter do kete perparesi. Shtepia ndodhet prane Qendres Tregtare TEG. Shkruani sms.

Botuar më 26/11/2020

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUAREJE .

Puna 6 ore ne dite. Pagesa 35.000 leke / muaj., Unaze e Re.

Botuar më 26/11/2020

JEMI GRUP PUNE ME EKSPERIENCE SHUME VJECARE NE: PUNIME GIPSI, BOJE, RREGULLIM, ARREDIM, SISTEMIM TE BAHÇES, ETJ.

Ofrojme punime me cilesi te larte ndertimi dhe korrektesi ne pune. Ide kreative nga Arkitektet tane si dhe shume punime te tjera ne vila, lulishte, etj., Ofrojme korrektesi ne pune dhe cmime konkuruese ne treg!

Botuar më 26/11/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

1 here ne jave. Adresa: Rr. Jordan Misja

Botuar më 24/11/2020
)