Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Ose specialist per prodhjimet e brumit, picier, puna full time ose part time. Mund te punoje edhe ne pune te ndryshme

Botuar më 29/11/2021

KERKOJME KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkojme kujdestare per te moshuar. Mbahey mire , por ka probleme me memorien, Vlore

Botuar më 27/11/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 35-45 vjec. Te jete person i rregull dhe familjare. Me eksperience pune, Tek Brryli

Botuar më 27/11/2021

JAM KUJDESTARE PER MOSHEN E TRETK

Kam eksperjenc pune, kam punuar ne itali tani ktu 4 ore ose 6 ore te intersuarit te kontaktojn

Botuar më 27/11/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar ose per te shetitur kafshe shtepiake. per turnin e dites. Kam eksperience pune

Botuar më 26/11/2021

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Puna 8 ore ne dite, orari 7:30-15:30, Rruga Barikadave

Botuar më 26/11/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per perkujdesjen e femijeve, mirembajtjen e shtepise (pastrim, hekurosje etj). Kontaktoni per Viber ose WhatsApp, Zvicer

Botuar më 26/11/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE, E DIELA PUSHIM,

Orari punes 07:00 - 17:00. Paga 50.000 leke/muaj. Te jete e shkathet, e rregullt, amvise e mire dhe korrekte. Te dije mire hekurosjen. Te kete eksperience pune. Te jete, e disponueshme gjate levizjeve ne plazh. Mosha 40 - 45 vjeç. Adresa: Zogu Zi, afer Ringut

Botuar më 26/11/2021
)