Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE

E djela pushim Paga 40.000 leke, Orari i punes 8:00 -15:00, Adresa: ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re

Botuar më 01/10/2023

TERMOMETER

Per hidrokarbure, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 29/09/2023
2.000 leke

OFROHET VEND PUNE KONSULENT IMOBILIAR

Nëse je një person ENERGJIK, me AFTËSI TË SHKËLQYERA KOMUNIKIMI, AMBICIOZ dhe dëshiron të fitosh aq para sa do ti, ky është vendi i duhur për ty!, Kriteret: Energjik, ambicioz dhe kreativ? Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi? Të pëlqeje punën në grup.

Botuar më 29/09/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per femije. Kam eksperience pune

Botuar më 28/09/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Paga dhe kushtet e punes te negociueshme, Tirane

Botuar më 28/09/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

E disponueshme per sherbim 24h ne shtepine time., 4 Deshmoret

Botuar më 27/09/2023

KUJDESATE PER ZONJE TE MOSHUAR

Kerkohet nje kujdestare per t'u kujdesur per nje zonje te moshuar, 6 dite ne jave, e diela pushim, orari: 09:00 - 17:00, ish sheshi shqiponja

Botuar më 26/09/2023

KËRKOHET PUNONJËSE PËR SHTËPI DHE DADO PËR FËMIJË! * * KËRKOJMË PERSON TË PËRGJEGJSHËM DHE ME PËRVOJË PËR TU KUJDESUR PËR NJË SHTËPI 60 M2 DHE NJË FËMIJË 14-MUAJSH.

Detyrat:- * Kujdesi për punët e shtëpisë (pastrim, hekurosje, gatim). * Marrja e fëmijës nga çerdhja dhe kujdesi për të gjatë ditës., - Puna nga e E Hëna deri ne te Shtunë, nga ora 08:15 deri 17:15

Botuar më 26/09/2023

INTERESOHEM TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER FEMIJE OSE TE MOSHUAR

Kam experience 6 vjecare jashte shtetit. Jam e disponueshme 4 ore ne dite. Mund te mbaj dhe femije ne shtepine time., Tirane, Prane Delijorgjit

Botuar më 26/09/2023

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, afer Casa Italia

Botuar më 26/09/2023
)