Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Orari 8.00-15.00. E diela pushim. Mosha deri 55vjec, Perballe gjimnazit Petro Nini

Botuar më 05/12/2019
30.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Jam nje zonje 58 vjeç nga Korça. Kam eksperience pune brenda & jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 05/12/2019
30.000 leke/muaj

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Per turnin e trete. Paga 25.000leke, pa te dielat, me te dielat 30.000lek, tek gjykata e Tiranes

Botuar më 04/12/2019

HEPERTOFAUNA ALBANIAN SOCIETY DO TE ZHVILLOJE PROCEDUREN E PROKURIMIT ME FOND LIMIT 2171600LEK

Me subjekt blerjen e nje automjeti per plotesimin e nevojave te shoqates. Jeni te lutur te paraqisni oferten tuaj per kete lloj konkurimi me keto te dhena., (4 Door, 5 seats, diesel, 2442 deri ne 2995 cm3, 0km). Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni permes portalit tone has-org.al

Botuar më 04/12/2019

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Te jete ne gjendje ti beje sherbime te moshuares e cila ka nevoje per perkujdesje. Kriter: te jete moshe e mesme, puna konstaton ne 4 ore/7 dite ne jave, paga 15000 leke te reja, Adresa: Rruga 5 Maji prane qendres Concord

Botuar më 03/12/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN

E NJE TE MOSHUARI te moshes 90 vjeç.

Botuar më 03/12/2019
)