Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KERKOHET SANITARE PER PASTRIMIN E NJE APARTAMENTI DUBLEX,

Puna 4 dite ne jave, Te jete e shkathet, me pervoje dhe korrekte ne pune., Tek dera e...

Botuar më 18/04/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Kerkoj kudjestare per nje te moshuar., Yzberisht

Botuar më 25/04/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per 4-5 here ne jave, per larje dhe pastrim. 2 here ne jave 4 ore paradite, pjesa tjeter mbasdite, tek Xhamlliku

Botuar më 25/04/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose per pastrim shtepie, Tirane

Botuar më 25/04/2019

KERKOJ BABYSITTER PER NE ZVICER

Periudha 3 mujore, paga 600franga ne muaj+bileten e avionit, mosha 45-50 vjec. Garantohet banimi ne familje, Zvicer

Botuar më 25/04/2019

KERKOJ BABY SITTER PER NJE FEMIJE TE PORSALINDUR,

Rreth 45-50 vjec, prioritet nga fushat (mesuesi, pedagogji, infermieri) ose te kete eksperience me femije. Orari 08:00-16:00, te dielen pushim. Paga e kenaqshme, Rruga e Elbasanit, (Shkolla e Baletit )

Botuar më 25/04/2019

KERKOJ TE KUJDESEM PER TE MOSHUAR

Ose si baby sitter, pastrim shtepie, kam eksperience pune. Rri sipas ores qe deshironi. Per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 24/04/2019

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE TE MOSHUAR

Puna paradite, nga ora 08.00-16.00, thjesht per shoqerim, Tek Gjimnazi Partizani

Botuar më 24/04/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER

Kam njohuri te gjuhes se huaj anglisht dhe italisht, disponoj te gjitha patentat dhe certifikate aftesimi personal nderkombetare CAP, me eksperienca te meparshme pune, i disponueshem ne cdo lloj orari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit

Botuar më 24/04/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, kam punuar 5 vjet ne Itali, dhe 5 vjet ketu. Jam 50 vjece

Botuar më 23/04/2019