Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Puna nje ore ne mengjes dhe nje ore mbasdite, paga e kenaqshme. Mosha deri 55 vjec, Tek Restorant Durresi

Botuar më 18/12/2018

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Pensioniste, me eksperience pune, ose babysitter part-time

Botuar më 18/12/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, jam serioze

Botuar më 17/12/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 40-45 vjec. E diela Pushim. Orari 7.00-15.00, Ne Zonen e Bllokut

Botuar më 17/12/2018

KERKOHET NJE KUJDESTARE

Per te moshuar, puna 24 ore, Rr. Riza Cerova, afer shkolles se Kuqe

Botuar më 17/12/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 45 vjec, me eksperience pune, Rruga e Dibres

Botuar më 17/12/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per te moshuar, jo me shume se 45 vjec (per te semure mashkull). Orari 15.30-22.30, Tirane, Myslym Shyri

Botuar më 17/12/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR OSE INVALID

Jam nje zonje kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar ose invalid. Jam me eksperience pune

Botuar më 17/12/2018

KERKOHET NJE KUJDESTARE

Per nje zonje te moshuar, orari 8 ore, paga 30.000leke, tek Drejtoria e Higjenes, rruga Elbasanit

Botuar më 17/12/2018

KERKOJM KUJDESTARE

Dy femije: mosha 2muajsh dhe 4 vjec. Vendi punes Zürich pagesa 600 Franga ne muaj, plus biletat e rruges, Zürich

Botuar më 17/12/2018
600,00 euro/muaj