Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

CONVENIENCE TRAVEL KERKON TE PUNESOJE OPERATORE SHERBIMESH TURISTIKE

Te kete eksperience te meparshme ne agjensi turstike (prerje biletash, rezervime paketash turistike) dhe njohuri te programit amadeus. Paga e diskutueshme & bonuse, Rruga Mine Peza tek kryqezimi afer shkolles Jeronim De Rada

Botuar më 20/05/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te jete me eksperience pune, orari dhe paga te diskutueshme, Himare

Botuar më 20/05/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM NE WESTERN UNION/AGJENSI TURISTIKE/POST

Kam mbaruar Anglisht/Italisht, fashion design/sekretari te pergjithshme/kompjuter i avancuar, Kontakt ne tel ose sms

Botuar më 19/05/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI PUNETORE SHTEPIE

Jam nje zonje 43 vjece, kam punuar ne Greqi 5 vjet dhe 3 vjet ne Berat, Muracelepias

Botuar më 19/05/2019

KERKOHET KUJDESTARE

Per nje moshuar te gjinise femerore, mosha 75 vjec. Puna 24 ore, ofrojme strehim dhe ushqim, Tek Kopshti Botanik

Botuar më 18/05/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

2 dite ne jave,mosha deri ne 35 vjec., Prane Prokurorise se Rrethit Tirane.Rr."Mine Peza"

Botuar më 17/05/2019

KARROCE ME BATERI

Ne gjendje te perkryer, shitet per arsye mosperdorimi, shume e nevojshme per paraplegjik, ish-parku autobuzave, te GLOBE

Botuar më 17/05/2019
75.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 17/05/2019

KERKOHET SANITARE PER PASTRIMIN E NJE APARTAMENTI

Puna 4 dite ne jave, mosha deri 40 vjeç. Pagesa 30.000 leke/muaj. Te jete e shkathet, me pervoje dhe korrekte ne pune, Adresa: Tek kopeshti Botanik (preferohet me banim rreth zones).

Botuar më 17/05/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE,

Mosha 30 - 40 vjeç, te kete eksperience pune. Puna nga e Hena ne te Shtune., Rr. "Jordan Misja".

Botuar më 17/05/2019