Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET BABYSITTER

Per nje femije te moshes 2 vjeç. Te jete me eksperience, familjare dhe korrekte. Mosha 30-45 vjeç.Puna part time. Preferohet te jete me banim prane zones, Laprake

Botuar më 21/01/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per pastrim ne shtepi etj. Kam eksperience te gjate pune.

Botuar më 21/01/2019

KERKOHET PUNETORE PER PUNET E SHTEPISE DHE PER KUJDESJEN E FEMIJEVE

Orari punes 13:00-19:00, paga 30.000 leke. Mosha 35-45 vjeç, Komuna Parisit, pallati Kika II

Botuar më 21/01/2019

KERKOHET MESUESE E CILKIT TE ULET (EDUKATORE OSE PSIKOLOGE) PER SHOQERIMIN E NJE FEMIJE TE MOSHES 8 VJEÇ

Per ne shkolle. E interesuara duhet te qendroje me te nga ora 10:00 - 16:00, Te kete autoritet dhe te jete e shkathet. Per me teper kontaktoni ne

Botuar më 21/01/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE,

Mosha 3 - 40 vjeç, te kete eksperience pune. Puna nga e Hena ne te Shtune., Rr. "Jordan Misja".

Botuar më 20/01/2019

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN

E nje te moshuareje e cila do te jetoje me te., Adresa: Rr. "Ferit Xhajko", prane restorant Durresit.

Botuar më 19/01/2019

KERKOJME GRUA PER PUNE SHTEPIE

Nga e hena ne te premte. Orari: 09:00-14:00.Te jete e rregullt, serioze dhe te kete eksperienca te meparshme, Te jete e disponueshme te perkujdeset dhe per femijet kur nevojitet. Mosha 30 – 50 vjec.– Te kontaktojne vetem zonjat e interesuara. Adresa: Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Garunja

Botuar më 18/01/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie. hekur, gatim etj Pres telefonata vetem nga zonjat 1-2 here ne jave, Rr. Teodor Keko

Botuar më 18/01/2019

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40000 leke, Berat

Botuar më 18/01/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te kujdeset per mirmbajtjen e te moshuarve. Pranohen dhe nga rethet

Botuar më 18/01/2019