Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTARE

Per nje te moshuar mashkull, turni I-re, 3 here ne dite nga 2 ore, cdo dite. Preferohet me banim afer zones. te dije te beje insulinen, prane zgares Korcare, Kombinat

Botuar më 16/07/2020
20.000 leke

KERKOHET NJE ZONJE SERIOZE

Per pastrim, te kuptoj pak italisht. Paga baze, e diela pushim, Tirana e Re

Botuar më 16/07/2020

KERKOHET AMVISE PER SHTEPI NE GJERMANI

Te dije te gatuaj shume mire, te kujdeset per tre femije, te pastroj shtepine. Mosha mbi 35 vjeç. Te gjitha shpenzimet i merr persiper punedhenesi. Kontaktoni ne whatsapp, Paga 800 Euro

Botuar më 15/07/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Kerkoj pune si kujdestare per te moshuar. Jam 57 vjec dhe kam eksperience brenda & jashte vendit. Preferoj pune 24 ore.

Botuar më 15/07/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie ose baby sitter, jam me eksperience pune

Botuar më 15/07/2020

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPIE

Orari 7:00 me 16:00 , mosha 30 deri ne 45 vjec, kullat hawai , komuna e parisit

Botuar më 14/07/2020
25.000 leke/muaj

JAM BABYSITTER

Prej 20 vjetesh , dua te mbaje nje femije te sapolindur ose pak me te rritur , dua nje familje serioze sepse jam familje serioze vete, e bej kte pune me kenaqesi ,

Botuar më 13/07/2020

SHITEN PAJISJE KOPSHTI

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar , mund te jepen dhe me keste

Botuar më 10/07/2020
50.000 leke

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose per pastrim shtepie, Tirane

Botuar më 09/07/2020
)