Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ BABYSITTER

Kerkoj babysitter ne Zvicer dhe Gjermani.Kushtet e punes shume te mira., Zvicer

Botuar më 29/05/2020

KERKOHET KUJDESTARE

Per nje te moshuar mashkull, turni I-re, 8 ore ne dite. Puna nga e hena ne te shtune. Preferohet me banim afer zones, prane zgares Korcare, Kombinat

Botuar më 29/05/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Ofroj strehim. Paga 25000 Leke, Rr. Njazi Meka, prane shkolles Bajram Curri

Botuar më 29/05/2020

KERKOHET KUJDESTARE PER NJE ZONJE TE MOSHES SE DYTE

E interesuara te jete e moshes mbi 40 vjeç. Te jete korrekte dhe serioze ne pune

Botuar më 29/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABYSITTER

Ose punetore shtepie, jam me eksperience pune ne Greqi. Jam e disponueshme çdo dite nga hena ne te premte, orar te plote,, Rr. Faik Konica, tek Astiri

Botuar më 28/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI SANITARE PER ZYRE

Jam me eksperience pune. Korrekte dhe serioze ne pune. Jam 43 vjeç

Botuar më 28/05/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie, te gatuaj, hekuros. Jam njeri i rregullt. Kam eksperince pune, e disponuesheme nga e hena ne te premte

Botuar më 27/05/2020

SHITEN PAJISJE KOPSHTI

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar

Botuar më 27/05/2020

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 47 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 4-5 ore ne dite, turni II

Botuar më 27/05/2020
)