Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE

Jam nje zonje 50 vjece, kam punuar ne Itali 5vjet dhe 5 vjet ne Shqiperi, per moshen e trete e te semure, Rruga Bardhyl

Botuar më 19/02/2019

KËRKOJ TË PUNËSOHEM

Kërkoj të punësohem si shoqëruese/kujdestare për të moshuar 2-3 orë në ditë part-time., Tirane

Botuar më 19/02/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri ne 45 vjeç, te jete pa preokupime. Paga 500 franga, Zvicer

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Per pune shtepie. Kam eksperience te gjate pune. Te interesuarat te jene femra

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, orari 17.00-21.00. Kam eksperience pune, Tirane

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Ne shtepine time ose te femijes, jam me eksprience 12 vjeçare me femijet. Me origjine nga Korca, 48 vjeç. Jetoj ne Tirane ne zonen e Astirit.

Botuar më 19/02/2019

KERKOJME KUJDESTARE PER TE MOSHUAR (MASHKULL)

Te kete eksperience pune. Personi eshte i paralizuar. Puna 8 ore ose 24ore ne varesi te mundesive tuaja. Ushqim dhe Strehim i garantuar, Yzberisht

Botuar më 19/02/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI

Kujdestare per femije. Kam eksperience pune 15 vjecare

Botuar më 18/02/2019

KERKOJ TE PUNESOJ

Punetore shtepie. Mosha 25-35 vjec. Preferohet nga jugu. Puna 15.00-20.00, Rr."Irfan Tomini", prane Pallatit me Shigjeta

Botuar më 18/02/2019

KERKOHET DADO/PUNETORE SHTEPIE

Orari 9 ore. Femija eshte 1vjec e gjysem. Te jete mbi 35 vjec. E duruar me femijet. E komunikushme. Paga e kenaqshme, Kompleksi kontakt prane 21-shit

Botuar më 18/02/2019