Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose per pastrim shtepie, Tirane

Botuar më 21/05/2018

KERKOJ TE PUNESOJ

Punetore shtepie per hekur dhe pastrim, per nje here ne jave,, Rr. Frosina Plaku, mbrapa hotel Mondial

Botuar më 21/05/2018
200 lekecmimi/ore

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Femer per turnin e nates ora 19.00-07.00 ose turn tjeter. Kam eksperience pune, tirane

Botuar më 21/05/2018

KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE

Te interesuarat te kontaktojne, Tek vilat e selites

Botuar më 19/05/2018
8.400 leke/muaj

JAM NJE ZONJE 51 VJEC

Kerkoje te punesohem si punetore shtepie me eksperience e disponueshme ne orare te ndryshme, Rruga e Kavajes

Botuar më 19/05/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Si dhe te kujdeset per nje zonje 75 vjec, mosha 40-50 vjec, garantohet fjetja dhe ushqimi, Rr. Xhavit Xhafaj, perballe me pallatin me shigjeta

Botuar më 19/05/2018

KERKOJ

Te mbaj femije te vegjel ose te kujdesem per te moshuar, per zonen e Laprakes deri te Zogu i Zi

Botuar më 18/05/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore ose po te jete brenda rrethit me 2 turne, Berat

Botuar më 18/05/2018
40.000 leke/muaj

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar, ose per te mbajtur femije

Botuar më 18/05/2018

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Per sherbimin e nje te moshuari, te mirembaje shtepine, te dije dhe kompjuterin, te jete studente. Ushqim dhe strehim falas., Rr. "Jordan Misja", nr. 149, perballe me Shtypshkronjen Demokracia.

Botuar më 18/05/2018
20.000 leke