Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE

Per te moshuar ose per femije ose punetore shtepie. E dispnueshme per punesim 8 ore -24ore, kam eksperience pune

Botuar më 26/09/2020

KERKOJ BABYSITTER

Per 1 femije 15 muajsh. Mosha nen 45 vjec. Orari 09:00-17:00, Tirane, Pazari i Ri (ose tek Fresku)

Botuar më 25/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar. Me eksperience pune, Tirane

Botuar më 25/09/2020

JAME KUJDESTARE

Jame kujdestare per moshen e tret, kame punuar ne Itali, aktualisht ktu, nse jeni te interesuar per 4 ore mbasdite, Te xhamlleku

Botuar më 25/09/2020

KERKOJ

Punetore shtepie per 3 here ne jave, paradite, 21 Dhjetori

Botuar më 25/09/2020

KERKOHET NJE KUJDESTARE

Per nje zonje ne Bari. Sigurohet fjetja dhe ushqimi., Itali

Botuar më 24/09/2020
500,00 euro

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Per tu kujdesur per nje zonje rreth 60 vjec. Orari i preferuar 08.00-14.00 dhe pasdite 19.00-20.00. Paga baze 25.000 Leke dhe nese jeton ne te njejtin ap. me e larte, Lagjia nr.8, Rruga Aleksander Goga, prane Drejtorise se policise, Durres

Botuar më 24/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per femije. Kam eksperience pune

Botuar më 24/09/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h,, Tirane

Botuar më 24/09/2020

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER PASTRIM

Ne ap. 1+1, puna 1 ore ne dite. E Diela pushim., Prane gjimnazit Petronini Luarasi.

Botuar më 23/09/2020
)