Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ KUJDESTARE

Per sherbimin e nje te semuri , 6 ore ne dite , mundesisht me banim afer, jo me shume se 45 vjece, paga 20.000 leke, dy te diela ne muaj pushim, Ish parku autobuzave, tek Globe

Botuar më 16/11/2018

BEJ PASTRIME TE NDRYSHME

Xhamash , tendash , pllaka , e tjer , gjithashtu dhe lyej muret Te interesuarit te kontaktojne ne numer

Botuar më 16/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPI

Puna nje here ne jave, Rr. Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane

Botuar më 16/11/2018

KERKOHET PUNONJESE ME ARSIM TE LARTE

Qe te dije kompjuterin mire dhe te mirembaj mire vilen. Falas ushqimi dhe strehimi nga pronesia, Rr. "Jordan Misja", nr. 149, perballe me Shtypshkronjen Demokracia.

Botuar më 16/11/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare per te moshuar ose femije, Tirane

Botuar më 16/11/2018

KERKOJ BABY SITTER,

Per kujdesin e dy femijeve. Puna 4 ore ne dite., Adresa: Tek Oxhaku, xhamia Xhura

Botuar më 16/11/2018

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Cdo dite te javes, te jete me eksperience pune, mosha deri ne 40 vjec, nje dite ne jave dhe festat kombetare pushim. Paga 15.000 Leke. Te interesuarat te dergojne vetem sms, Rr. Myslym Shyri

Botuar më 15/11/2018

JAM NJE ZONJE NGA DURRESI, ME EKSPERIENCE PUNE 23-VJECARE SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj te kujdesem per 2 te moshuar. Kam eksperience pune jashte shtetit., DURRES

Botuar më 15/11/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM SI ND/AVOKATE OSE PUNONJESE ZYRE

Ne ndonje zyre ligjore. Kam mbaruar Fakultetin e Drejtesise si dhe kursin nje vjecare te shkolles se Avokatis ku jam paisur me licence, Per me teper informacion kontaktoni

Botuar më 14/11/2018