Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha deri 45 vjec , te jete korrekte ne pune

Botuar më 17/06/2019

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Per nje te moshuar (femer), Tirane

Botuar më 17/06/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha ime eshte 50 vjec, kam eksperience pune, Tek Brraka

Botuar më 17/06/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Kerkohet punetore shtepie, Tek Komuna e Parisit

Botuar më 17/06/2019

OFROJME SERVIS PER EKSPRESA KAFEJE (JO SHTEPIE)

Mullinj kafeje, makina akulli dhe e bejm servisin e tyre me garanci te plote. Blejm ekspresa kafeje dhe mullinj kafeje te perdorur.

Botuar më 16/06/2019

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per te bere punet e shtepise dhe te kujdeset per nje te moshuar. Puna 3 here ne jave, Tek 21 Dhjetori

Botuar më 15/06/2019

KERKOJME BABYSITTER

Per 2 binjake 3 vjec, te ndihmoje edhe per punet e shtepise. Mosha 34- 40vjec. Duhani nuk lejohet. Paga 800 franga ne muaj

Botuar më 15/06/2019

KARROCE ME BATERI

Ne gjendje te perkryer, shitet per arsye mosperdorimi, shume e nevojshme per paraplegjik, ish-parku autobuzave, te GLOBE

Botuar më 14/06/2019
75.000 leke

KERKOHET KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Puna nje ore ne mengjes dhe nje ore mbasdite, paga e kenaqshme. Mosha deri 55 vjec, Tek Restorant Durresi

Botuar më 14/06/2019

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Pensioniste, me eksperience pune, ose babysitter part-time

Botuar më 14/06/2019