Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET KUJDESTRE PER NJE FEMIJE 8 MUAJSH

Personi qe intersohet mundesisht te kete punuar si mesuese ose te kete punuar me femije. Te jete e perkushtuar, te mirembaje dhe shtepine. Orari 10.00-17.00,nga e hena ne te premte, Tirane

Botuar më 13/11/2019

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Pensioniste, me eksperience pune, ose babysitter part-time

Botuar më 13/11/2019

KERKOJ PUNETORE SHPIE

3 dite ne jave , 4 ore ne dite , (orari 11:00-15:00) . Pastrim , hekurosje . Shtepia eshte apartament 90m², Tirane , rruga Marko Bocari , prane gjimnazit Petro Nini

Botuar më 12/11/2019
15.000 leke/muaj

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE (VETEM PER PUNE SHTEPIE).

Mosha 35 – 45 vjec, orari 08:00-16:00. Pagesa shume e mire. E Diela pushim., Tek ura Vasil Shanto.

Botuar më 12/11/2019

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Mosha 47 vjece, kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar 4-5 ore ne dite, turni II

Botuar më 12/11/2019

KERKOJ PUNE

Si kujdestare per te moshuar. Jam 56 vjeç. Kam eksperience pune brenda dhe jashte vendit. Preferoj pune 24 ore (me strehim te perfshire)

Botuar më 11/11/2019

KERKOJ BABYSITTER

Me eksperience per femije 1 vjec. Orari nga 9.15-13.15 dhe pasdite nga 14:30 - 19.30. Paga shume e kenaqshme, Selite, afer kodres diellit.

Botuar më 11/11/2019

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Te jete e rregullt dhe e komunikushme, Adresa: Kodra e Dielliit

Botuar më 08/11/2019

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si kujdestare fëmijësh 8 muajsh dhe 5 vjec, në Tiranë ose në Durrës. Të ketë strehim

Botuar më 08/11/2019
)