Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE MARKETI

KERKOJ SHITESE MARKETI, TIRANE, RRUGA KOMUNA E PARISIT

Botuar më 16/01/2022
30.000 leke/muaj

CERKA SHPK - PUNIME NDERTIMI - 0682082058

Cerka shpk ofron punime ndertimi, rikonstruksione, lyerje, gips, sistem kapot, sistemim oborresh. Punojme ne gjithe Shqiperine

Botuar më 16/01/2022

OFROJME SHERBIME!

PER CDO PROBLEM SHENDETESOR, OFROJME KORDINIM ME MJEKET ME TE SPECIALIZUAR TE FUSHAVE TE NDRYSHME NE TURQI. KONTAKT-whatsapp. www.mjekesiaturke.com

Botuar më 15/01/2022

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Kushte te mira pune. Mundesi dokumentash, bilete udhetimi. Te interesuarat te kontaktojne ne Viber ose whatsapp., Itali

Botuar më 15/01/2022

KERKOHET PUNONJESE SHTEPIE (TE GATUAJ DHE TE BEJ PUNET E SHTEPISE). PUNA 8 ORE NE DITE NGA E HENA NE TE SHTUNE E DIELA PUSHIM

Te jete amvise e mire. Te jete e rregullt dhe korrekte. Mosha deri ne 45 vjec. Paga 45.000 leke, Tirana e Re

Botuar më 15/01/2022

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

3 HERE NE JAVE PARADITE, MUNDESISHT NGA JUGU, TE DIJ EDHE GATIM, MOSHA 40-45 VJEC, 21 DHJETORI

Botuar më 14/01/2022

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Pastruese shtepie ne Itali, pagese udhetimi dhe mundesi per letra., Itali

Botuar më 14/01/2022

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, per mirembatje, jam 43 vjec

Botuar më 14/01/2022

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Me aftesi per gatim, orari i punes 8.00-15.00, te shtunen 8.00-12.00, pagesa e kenaqeshme, rruga e Elbasanit, afer ambasades amerikane. Tirane

Botuar më 13/01/2022

SHKOLLA PROFESIONALE D.T.FORMAZIONE E PASQUALE DE LUCA,VJEN NE DURRES PER FORMIMIN DHE LESHIMIN E PATENTAVE TE SALDIMIT! E PARA PER SALDATURE KOK ME KOK DHE E DYTA PER QOSHET VERTIKALISHT NGA POSHTE LART.

Kerkojme SALDATORE ME eksperience TE pakten 2vjecare ne sektorin e saldimit...qellimi jone eshte te kualifikojme personat te afte per offerta pune ne tegjith territorin EU, Durres- Shkozet

Botuar më 13/01/2022
1.500,00 euro
)