Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET BABY SITTER

Per te mbajtur femije 2.5 vjeç. Orari i punes 14.30-22.30. Pagesa e kenaqshme, Rr. "Elbasanit", perballe Ambasades Amerikane

Botuar më 14/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 50 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, te jete brenda rrethit, Berat

Botuar më 13/07/2018

KERKOJ BABYSITTER

Orari 8 ore, nga e hena ne te shtune, Rr. Komuna e Parisit

Botuar më 13/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore ne shtepi per pastrim dhe hekurosje, me eksperience pune prej 10 vitesh, Tirane

Botuar më 13/07/2018

KERKOJ BABY SITTER

Per nje deri ne dy femije 3 vjec e lart, Pallati Kontakt

Botuar më 13/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE SHTEPIE

Si dhe te kujdeset per nje zonje 75 vjec, mosha 40-50 vjec, garantohet fjetja dhe ushqimi, Rr. Xhavit Xhafaj, perballe me pallatin me shigjeta

Botuar më 13/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, 2-3 dite te javes, di gjuhen Italiane

Botuar më 12/07/2018

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie 2-3 here ne jave, pranoj edhe per zyra, Yzberisht

Botuar më 11/07/2018

KERKOJ KUJDESTARE

Per te moshuar femer, pa preukopime familjare, mosha 35-50 vjec, Rr."Aleksander Moisiu", Kinostudio

Botuar më 11/07/2018