Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna 6 ore ne dite. Nje dite ne jave pushim. Te jete njeri serioz, Tek 9 Kateshet

Botuar më 22/02/2020

OFROJ SHERMBIME PSIKOLOGJIKE

Jam nje zonje qe ofroje sherbime psikilogjike(keshillimi) ne kushte shtepiake,per femije nga mosha 3-14 vjece, TIRANE

Botuar më 21/02/2020

SHËRBIM PËR TË MOSHUAR DHE SËMURË

Ofrohem si kujdestare. Jam në profesion ndihmësmjeke, profesioniste, aftesi për emergjenca mjekësore, injeksione, vendosje serumi, gatim, , nderrim etj. Jam energjike dhe e aftë, Tiranë. Jam e gatshme të jetoj në shtëpinë e të moshuarës nëse është e nevojshme apo nëse jeton vetëm. Preferoj zonja

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mosha 25-45 vjec. Te jete person i rregull dhe familjare. Me eksperience pune, Tek Brryli

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Mundesi dokumentash, bilete udhetimi, Itali

Botuar më 21/02/2020

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE PER PASTRIM DHE GATIM.

Mosha 25 – 40 vjeç. Orari punes 08:00 – 16:00. Paga 30.000 leke, Rr. "5 Maji", prane shkolles Tirana Jone

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER

Ne zvicer , ose ne tirane , kame eksperience ne pune , jam e duruar me femijet , jam e qete , kam punuar shume vite dhe si mesuese ne fillore , te interesuarit te kontaktojne

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ TE PUNESOHEM SI BABY SITTER OSE PUNETORE SHTEPI NE NJE FAMILJE TE HUAJ,

Njoh mire gjuhen gjermane, mund edhe te punesohem ne Gjermani (Hamburg) Jam 49 vjec me eksperience pune

Botuar më 21/02/2020

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna 3 here ne jave, paradite. Mosha rreth 45 vjec

Botuar më 21/02/2020
)